Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie ćwiczyć. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego ciała i formy wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, iż faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej trudności ze wzwodem w porównaniu viagra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z głównych przyczyn braku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie robić wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, aby spowodować widzialną różnicę błyskawicznie i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już wyprodukowany w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia w kroczu w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu i wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój penis jest zwykle wyczerpany. Musi odpocząć. Tym samym niezwykle ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój penis jest kamagra w zelu zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój penis “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, zdrowy i długi sen jest ogromnie istotny.